28 Ocak 2011 Cuma

blogun adını türk telekom sikindirik hadiseler yapalım mı?

biliyorsunuz ki türk telekom ülkemizde yardıma muhtaç, gelişmek isteyen, büyümeyi hedefleyen örgütlenmelere çeşitli destekler veriyor. bana bu konuda türk telekom yetkilisinden gelen mail'i aynen aktarıyorum:

dear amdan türeyen,

ahahaha girizgahı ingilizce yapıp böyle değişik bir atmosfer yaratmak istedik. çünkü biliyoruz ki senin ingilizcen de ancak girizgahı çözebilecek kadar ;)

önce çaycımızın google'da "hadisenin amı" keyword'lerini taratması ve sitenize yönlenmesi, çaycımızın hoş vakit geçirip bunu güvenlikçilerimizle paylaşması, gece güvenlikçilerinin ofis bilgisayarlarını açıp sitenizi ziyaret etmesi, arkalarında tempory'i temizlemeden kalkmaları, ofis çalışanlarımızın sabah geldiklerinde adres çubuğunda blogunuzun adresini görmesi ve merak edip girmeleri, derken böyle böyle virüs gibi bulaştınız firmamıza. şu an ceo'muzdan (kendisi çikitadır) çaycımıza varana kadar tüm personel sizleri beğeniyle takip etmekteyiz.

biz sizin samimiyetinizden ve karşılıksız bir emek göstermenizden etkilendik. size nasıl yardımcı oluruz diye düşündük. aklımıza gelen fikir blogunuzun isim sponsoru olmaktı. biliyorsunuz ki geçtiğimiz yakın dönemde bazı ufak çaplı örgütlenmelere de bu şekil desteklerimiz oldu. siz ki bu zamana kadar destek olduklarımızdan daha delikanlı, daha mert ve daha samimisiniz. size biz kurban oluruz.sizin daşşaklarınızı gezdirenler yesin.

lafı daha uzatmadan teklifimize geçelim. eğer blog isminiz "türk telekom sikindirik hadiseler" olursa;

- dr. cevat prekazi'yi kadıköy sedir cafe'ye götürüp, istanbul'da askerlik yapmakta olan ve çarşı iznini orada nargile içip okey oynayan arkadaşlarla kaynaştıracağız. hatıra fotoğrafı çektireceğiz. sonra cevat prekazi'yi sonsuzluğa uğurlayacağız ve blogunuzu büyük ölçüde hafifleteceğiz.

- napak kanka yazak mı isimli yazarınıza thom yorke'un balmumu heykelini hediye edeceğiz. (cinsel organı da olacak bu heykelin)

- göt tarumar eden isimli yazarınızı amerika'nın en iyi estetik cerrahlarına götürüp onu zenci yaptıracağız. (rahmetlı maykıl ceksın'ın doktorları'nın da içinde bulunduğu özel bir ekip)

-sana ise haftasonları gelip sakso çekecek bir ekip kuracağız.

teklifimizi değerlendirmenizi ve bize cevabınızı iletmenizi bekliyoruz.

best regards ;)

9 yorum:

may neym iz örl dedi ki...

yapmayalım.

amerikan pastasındaki o çocuk yani jimbo dedi ki...

bence kıyak olur ;)

ben bilmem beyim bilir dedi ki...

oldu o zaman.

bey dedi ki...

;)

göt dağıtıcı dedi ki...

aksljfashfa bana uyar lan.

amdan türeyen dedi ki...

bana da olur gibi geldi :)

zeki müren dedi ki...

peki ben de sizi görecek miyim?

zeki müren dedi ki...

peki ben de sizi görecek miyim?

ortamda cem yılmaz esprilerini yapan vasat çocuk dedi ki...

evet göreceksin ;)