29 Ocak 2011 Cumartesi

/:C:) sürücüsü

sevgili muhterem blog sakinleri, sayın arkadaşlar, yazıya böyle sikindirik bir hitapla başladığım için yazının gerisini okumayacak olanlar veya devam etmek isteyenler, hepinize selam ederim. şimdi kankalar bir problemimiz var ve bu problemi bence cCleaner adlı piriform ürünü ilginç ve çok yararlıymışçasına istisnasız her işini bilen bilgisayar kullanıcısının demirbaşlarından biri olan, masaüstünün sol köşesinde tercihen üst taraflarda bulunan çirkin amblemli program çözemez, ben öyle zannediyorum ki bu olmaz yani.
şimdi (C:) sürücüsü diye bir dalga var. kenara gülen surat koymuşlar gibi ama öyle değil işte cahil götverenler. bir bok bilmiyorsunuz o yüzden o detaylara hiç girmeyeceğim. neyse. D felan da var tabii, bazen E, F, G diye uçanlarınız da mevcut fakat konumuza geri dönmemiz icab ederse ben C'den size biraz bahis eylemek isterim. DAEMON tools falan onları geçtim. direk C hakkında konuşmak istiyorum. arkadaşlar bence bu C'nin cinsel eğilimi gay. şimdi neden diye soracaksınız ki en tabii hakkınız, nedenini de açıklayayım. bu arkadaş çok fazla dolunca sıkıntı oluyor. çok fazla dolunca birtakım ibnelikler yapıyor. diyelim Nero adlı program da sizde yok, o zaman C daha fazla sıkıntı çıkarmaya başlıyor. mesela C'de 3 gb boş alanınız kalmış ve siz de cillop gibi utorrent'tan (farkındaysanız ingilizce bildiğimi gözünüze sokmak istedim leşler. utorrent'ten yazabilirdim ve fakat ben "ingilizce yazıldığı gibi okunmaz, birtakım telaffuz sıkıntıları vardır." kuralına uygun hareket ederek utorrent'ı tıpkı bir yavşak gibi "yuutorınt" şeklinde okudum ve devamında getirdiğim eki -ten değil de -tan şeklinde yazarak bu durumu bilmenizi özellikle sağladım. neyse.) devam edelim; utorrent'tan indirdiğiniz cnbc-e dizisinin bilmem kaçıncı sezonunu dvd'ye atmak istiyorsunuz. bunu istemek de en doğal hakkınız. yarın bir gün ihtiyacınız olur başka yerde, tak çıkarıverirsiniz dvd'yi ve ordan başka bir bilgisayar aracılığı ile seyir keyfinin dibine vurursunuz. orasını bilemem. benim ilgilendiğim kısım sizin bunu atarken karşılaştığınız sıkıntı. diyelim onu dvd'ye atacaksınız ve bu yüzden dvd'ye o 4 gb'lık dosyayı taşıyorsunuz. e tabii ki dosya oraya kopyalanacak, dvd'ye yazma işlemi oradan devam edecek o yüzden tam 4 gb'lık bir alana ihtiyaç duyuyor bilgisayarınız. ve o da "C var işte amına koyayım, ona kopyalar ordan atarım işte dvd'ye." şeklinde düşünüyor. gelin görün ki C'de yer yok lan! amına koyayım sırf o ibne C'de yer yok diye bilgisayar o dosyayı kopyalayıp dvd'ye yazamıyor! böyle saçmalık mı olur lan? sikerler. sonra işte birtakım cahil arkadaşlar gibi denetim masasından kullanılmayan ama aslında ara sıra ihtiyaç duyulan adobe reader, internet explorer gibi sikleri silersiniz sonradan başınıza dert olur! C'yi sikeyim kısacası. ya o değil de benim şöyle güzel, taşşaklı bir laptopa ihtiyacım var aranızda bu işlerden anlayan varsa lütfen yardımcı olsun. almışken şöyle canavar gibi bir şey istiyorum. "sen parayı ayarla :))" şeklindeki sikik muhabbetinizi de kendinize saklayınız lütfen. işte çok da pahalı olmayacak öğrenciyiz amına koyayım. güzel ve fiyatı uygun olacak. siktirtmeyin.
aslen iki cümleyle anlatılabilecek bi olayı da iyice dallandırıp budaklandırarak yazdım gıkınız bile çıkmadı lan kjfasfj koyun gibi okudunuz resmen. İŞTE BLOGLAR DA BUNUN İÇİN VAR BE CAHİLLERİM BENİM! biz saçmalıyoruz siz okuyorsunuz herkes çok mutlu! çok seviyorum sizi be :D lol.
ulan bi de şu "x'ten gerisini okumadım" ya da "çok uzundu okumadım" siki var ya, ki bu cümleye olan nefretimden bahsettikten sonra büyük ihtimal bazı karaktersiz mallar anonymous şekliyle gelip aynen bu cümleyi kullanarak yorum yapacaklar ya neyse, şu cümleleri kullananları şöyle dizime yatırıp, dillerini çıkarttırıp, dişlerinin arasına dillerinin büyük bi kısmını koydurup öyle bir diz atasım var ki dilleri koparcasına kanasın ve hayatları boyunca insan gibi yemek yiyemesinler amına koduğumun cahilleri. götlerine kitle iletişim araçları soktuklarım, bu ne demek ya? yazının tamamını okuduğun aşikar ama içinden bi ses de yazan kişiyi itin götüne sok! diye bağırıyor adeta. onu da sikeyim de neyse konumuza dönelim. düşünün upuzun bişey yazıyosunuz aptalın teki "okumadım" diye yorum yapıyo. bu kadar ukalalık, yavşaklık, kendini bilmezlik, terbiyesizlik olamaz yahu. okumuş ama aklı sıra zekilik yapıyo. hassiktir lan ordan ibne. yemin ederim o şekil yorumlar yapanlar dünyanın en aptal, en luzır insanlarıdır.
hadi şimdi yapın lan öyle yorum. biliyorum yapacaksınız. aslında bunu engellemek için yorumları kapatırdım ama kapatmıyorum lan dürrükler. yapın bu şekil yorumlar ve blogumuzu ziyaret eden kaç beyinsiz var görelim! atar yaptım size ibneler! sizi saksocu kardeşim amdan türeyen'e havale etmek istiyorum, o gerekeni yapacaktır.
bu arada cevat ağabey ve napak yazak mı kanka biraderime de en güzelinden selamlarımı çakıyorum lol. hadi bakalım!

3 yorum:

amdan türeyen dedi ki...

hunharca okudum ühüühühühhü :'(

Adsız dedi ki...

sevgili den sonrasını okumadım

göt dağıtıcı dedi ki...

ksjflkjasf hadi lan ordan!